1. מדיניות פרטיות

    אנחנו אוספים עליך מידע אישי בכל עת שבה אתה משתמש בשירותים או במוצרים שלנו, משתמש בערוצי השירות שלנו, כגון באתרים והאפליקציות המופעלים על ידינו, או יוצר עמנו קשר. בחלק מהמקרים, אתה תמסור לנו את המידע באופן אקטיבי. בחלקם האחר, אנחנו נקלוט את המידע מתוך התבוננות בשימושים שלך בשירותים והמוצרים שלנו או בערוצי השירות שלנו.

    מדיניות זו חלה על כלל השימושים שאתה עושה באתרים שלנו, לרבות: כאשר תשתמש באתר, בין אם תוך שימוש במחשב שלך, במכשיר נייד או בכל מכשיר אחר שלך, ובין אם תתחבר לשירותים דרך האתר או מכל אתר ו/או יישום אחר, על שיחות טלפון, הודעות דוא”ל, הודעות אלקטרוניות אחרות לרבות SMS, WhatsApp, טלפון, צ’אט אינטרנטי, אתר/פורטל וכן כל אופן תקשורת אחר בינך לבין בעלת האתר.

    אנא קרא בעיון את מדיניות הפרטיות שלפניך וודא שהיא מובנת לך ושאתה מסכים לאמור בה. יובהר שלא חלה עליך כל חובה חוקית למסור לנו מידע הנוגע אליך. עם זאת, מבלי שתספק את המידע, לא תוכל לקבל את השירותים הניתנים על ידי בעלת האתר ובאמצעות האתר, אשר דורשים ביצוע של הליך רישום. אתה מאשר ומסכים בזאת כי אתה מספק לנו מידע אישי מרצונך החופשי, לצורך המטרות המפורטות במדיניות זו, וכי בעלת האתר רשאית להחזיק במידע זה בהתאם למדיניות זו ולפי הוראות כל דין. מסירת הפרטים אודותיך בעת הרישום לשירותים מהווה הצהרה מצדך באשר לנכונותם. אם אינך מסכים לאמור להלן, אנא הימנע משימוש באתרי Top Studio.

    למונחים במדיניות פרטיות זו תהיה המשמעות שהוקנתה להם בתקנון האתר, אלא אם צוין אחרת.

    1. איזה מידע אנו אוספים?

    1. כאשר תירשם לאתר, למשל לצורך ביצוע הזמנה של מוצרים, תידרש לבצע רישום במסגרתו תתבקש למסור לנו מידע אישי כגון שם פרטי, שם משפחה, מספר טלפון, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני וכיו”ב.

    2. אם תבצע תרכוש מוצרים באתר, פרטי ההזמנות והעסקאות שיבוצעו על ידך יישמרו בידי בעלת האתר. בנוסף יתכן שישמור מידע מסוים לגבי פעולות שלא הושלמו (למשל – הוספת מוצרים לעגלת הקניות מבלי להשלים את הרכישה בפועל). 

    3. נתוני שימוש טכניים, מידע סטטיסטי מצרפי ורישומי פעילות (כגון דפים שנצפו, לחיצות עכבר ואינטראקציות דומות), זמני התחברות והתנתקות מהאתר, כתובת IP ונתוני קישוריוּת, מעקב אחרי הצפייה בקורסים הדיגיטלים, נתוני המכשיר שבאמצעותו התחברת (כגון סוג מכשיר ומערכת הפעלה, מזהה פרסום, סוג וגרסת דפדפן, מיקום כללי, אזור זמן והגדרות שפה), וכן קבצי העוגיות והפיקסלים שהותקנו על גבי המכשיר או שנעשה בהם שימוש בקשר אליו.

    4. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים ואתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. כפי שצוין, אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים, אולם פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים עלולים, בין השאר, למנוע ממך את האפשרות להשתמש בשירותים באתר, לפגוע באיכות השירות הניתן לך, לסכל את השלמת הביצוע של הזמנתך ולפגוע ביכולת ליצור איתך קשר. אם פרטיך השתנו, עליך לעדכנם באמצעות פנייה לשירות הלקוחות באמצעות הודעת WhatsApp לטלפון 0552783552.

    5. רישום באמצעות חשבונך ברשתות החברתיות: תוכל לבצע רישום לאתרים באמצעות חשבונך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק. כאשר אתה נרשם לשירות באמצעות חשבון הרשת החברתית שלך, אתה מאפשר לנו לקבל מידע בסיסי אודותייך מתוך פרופיל הרשת החברתית שלך, כגון שמך, כתובת הדוא”ל שלך, תמונת הפרופיל שלך, וזאת בהתאם להגדרות הפרטיות שלך באותה רשת חברתית. את הגדרות הפרטיות שלך תוכל לשנות על פי רצונך באמצעות ממשק הרשת החברתית.  


    1. מהן מטרות השימוש במידע?

    1. בין היתר, לאפשר לך להשתמש בשירותים ולרכוש מוצרים באתר; לזהות אותך במהלך כניסות חוזרות שלך לאזורים הטעונים הרשמה וכדי לחסוך ממך להזין בכל פעם את פרטיך; לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים מותאמים אישית לדרישות המשתמשים באתר וציפיותיהם, ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים; להתאים פרסומות ומידע מסחרי ושיווקי להעדפותיך האישיות ו/או להרגלי הקנייה שלך באמצעות הצגת תכנים ושירותים באתרים המותאמים לך באופן אישי, לרבות דרך פלטפורמות מדיה חברתית, כגון מבצעים, קופונים ומסרים; כדי להתאים את המודעות שיוצגו לעיניך בעת הביקור והגלישה באתר לתחומי ההתעניינות שלך (המידע שישמש אותנו לצורך כך לא יזהה אותך אישית בשם או בכתובת); לצרכי בעלת האתר, לרבות בין השאר, לצרכי שירות, מחקר וניתוח סטטיסטי אודות השימוש באתר לרבות מסירת מידע סטטיסטי (שאינו מאפיין את המשתמש הספציפי) לצדדים שלישיים; לכל מטרה אחרת המפורטת במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש של האתר; לשם תפעולו ופיתוחו התקין של האתר. המידע המשמש לצורך זה לא יועבר לצדדים שלישיים, אלא ככל שהדבר הותר במסגרת מדיניות פרטיות זו או תנאי השימוש באתר, כפי שיעודכנו מעת לעת.

    2. בעלת האתר עשויה לשלוח אליך מדי פעם מידע בדבר שירותים, מוצרים, תכנים והצעות שיכולים לעניין אותך וכן מידע שיווקי ופרסומי, לרבות הצעות מותאמות אישית המבוססות על המידע שנאסף אודותיך – בין אם מידע שאנו עצמנו נפרסם ובין אם מידע שנקבל ממפרסמים אחרים. למען הסר ספק, מידע כזה ישוגר אלייך בדוא”ל, בהודעות SMS ובמדיות השונות, לרבות דרך פלטפורמות מדיה חברתית, רק אם נתת הסכמה לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך באמצעות שליחת הודעת WhatsApp לטלפון 0552783552, ולחדול מקבלתו בהתאם להוראות סעיף 30א לחוק התקשורת [בזק ושירותים], התשמ”ב-1982;


    1. למי המידע יימסר?

    לצורך המטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו, ייתכן שנמסור מידע הנוגע אליך לצדדים שלישיים ולנמענים אחרים, כמתואר מטה:

    1. נותני שירותים – אנו מסתייעים בחברות חיצוניות וצדדים שלישיים אחרים המספקים לנו פתרונות ושירותים המשלימים, מאפשרים ומשפרים את השירותים שלנו, מאפשרים רכישת מוצרים, או תומכים בפעילותנו. אלה עשויים לכלול שירותי אחסון מידע ושרתים, רשתות אספקת תוכן, חברות סליקה, חשבוניות אלקטרוניות, פרסום ושיווק, מדיה חברתית, וכן יועצים בתחום העסקי, המשפטי, הפיננסי וכיוצא באלה (כולם ביחד – “נותני השירותים“). נותני השירותים עשויים לקבל גישה למידע הנוגע אליך בהתאם לשירות שהם נותנים ולמטרה הספציפית שלשמה התקשרנו עמם, והם יהיו רשאים להשתמש במידע זה אך ורק לאותה מטרה.

    2. עובדי Top Studio –  חלק מעובדינו עשויים לקבל גישה לפרטי מידע מסוימים בנוגע אליך, כגון זהותך ופרטי הקשר שלך, וזאת אך ורק בהיקף הנדרש למילוי תפקידם ובהתאם לצורך שלהם במידע לטובת ביצועו.

    3. שותפים עסקיים –  אנו מסתייעים בשותפים עסקיים, כגון צדדים שלישיים המספקים שירותים מקצועיים הקשורים במוצרים שלנו, לצורך איתור ומימוש הזדמנויות לצמיחה עסקית וקהלי יעד חדשים. במקרים אלה, אנו עשויים למסור פרטי קשר ומידע עסקי רלוונטי הנוגע אליך לשותף העסקי הנוגע בדבר, כדי שיוכל לפנות אליך למטרות אלה. לתשומת ליבך, האתר עשוי לכלול קישורים לאתר אינטרנט של צדדים שלישיים ולשירותים שהם מציעים, בעלת האתר אינה אחראית לאופן שבו צדדים שלישיים נוהגים במידע שלך. אתרים חיצוניים כאמור וכל מידע שעשוי להימסר או להיות מעובד באמצעותם, כפופים למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש של אותם אתרים, ולא למדיניות פרטיות זו.  בכל מקרה כזה, אנו מעודדים אתכם לקרוא בעיון את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש של השותף העסקי הרלוונטי.

    4. ציות להוראות הדין ובתי המשפט – אנו עשויים למסור מידע הנוגע אליך לרשויות מוסמכות ולגורמי אכיפה או להעניק להם גישה אליו לאחר שתימסר לך על כך הודעה מוקדמת או בלעדיה, כתלות בדין החל עלינו בנסיבות העניין – אם נסבור בתום לב כי (א) חלה עלינו חובה חוקית לעשות כן (למשל, מכוח צו שיפוטי או דרישה מחייבת של רשות מוסמכת); ו/או (ב) הדבר נדרש לטובת חקירה, מניעה או סיכול של פעילות בלתי-חוקית ועוולות או עבירות אחרות, חשודות או ידועות.

    5. הגנה על זכויות ובטיחות – אנו עשויים למסור מידע הנוגע אליך לגורמים אחרים, ללא הודעה מוקדמת, אם נסבור בתום לב שהדבר יסייע להגן על הזכויות, הביטחון האישי או הרכוש של בעלת האתר, עובדיה, נותני השירותים שלה, לקוחותיה, שותפיה העסקיים, המבקרים באתריה או כל אדם או גורם אחר.

    6. יובהר שאנו עשויים לשתף מידע הנוגע אליך בדרכים נוספות, וזאת אם ביקשת או נתת את הסכמתך לכך, אם חלה עלינו חובה חוקית לעשות כן, בכל מקרה בו תפר את תנאי השימוש, לרבות תנאי מדיניות הפרטיות ו/או במקרים בהם תבצע או תנסה לבצע, אתה או מי מטעמך, באמצעות האתר ו/או בקשר איתו, פעולות המנוגדות להוראות תנאי השימוש, לרבות מדיניות הפרטיות, לרבות הוראות כל דין; בשל כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה ו/או הליכים משפטיים אשר יתנהלו בינך ו/או מטעמך לבין בעלת האתר ו/או מי מטעמה; במקרה בו בעלת האתר, תעביר ו/או תמזג את פעילותה עם גוף אחר, ובלבד שמקבל המידע החדש, יקבל על עצמו את הוראות מדיניות הפרטיות זאת במלואן.

    7. אין באמור לעיל בכדי לגרוע מזכות בעלת האתר להעביר לצדדים שלישים מידע שאינו אישי, אם הפכה את המידע לאנונימי באופן שאינו מאפשר לזהות אותך באמצעים סבירים באופן ישיר. ידוע לך, כי לצדדים שלישיים מסוימים כגון META תהיה היכולת להצליב מידע שיתקבל מבעלת האתר, בין היתר באמצעות PIXEL, כדי לזהותך באמצעות פרופיל המשתמש שלך בפלטפורמות אלו.  

    8. בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשלוח אליך חשבוניות דיגיטליות לפרטי התקשורת שמסרת לה. בעלת האתר תשמור את המידע על החשבונית כאמור ותעבד אותו בהתאם למדיניותה כפי שתהא מעת לעת.


    1. עד מתי המידע יישמר וכיצד יאובטח?

    1. המידע הנוגע אליך עשוי להישמר במאגרי המידע שבבעלות בעלת האתר, וכן בידי נותני השירותים, הן בגבולות מדינת ישראל והן מחוצה להם, והכול בהתאם לדרישות הדין.

    2. בעלת האתר תגן על המידע הנוגע אליך בהתאם לאמור במדיניות פרטיות זו, לסטנדרטים המקובלים בשוק, וכן למנגנונים משפטיים וחוזיים מתאימים שמחייבים הגנה נאותה על מידע שאינה נופלת מזו שמחייב הדין בישראל, אולם אין ביכולתה של בעלת האתר למנוע שיבושים באתר באופן מוחלט.

    אמצעי ההגנה בהם נוקטת בעלת האתר נועדו לאבטח את זרימת המידע בין מחשב המשתמש לבין שרתי האתר, את התקשורת דרכו ואת המידע המצוי בשליטת בעלת האתר, כנגד ניצול מקרי או מכוון, אובדן, הרס או כנגד גישה על ידי אנשים ו/או גורמים בלתי מוסמכים ו/או בלתי מורשים. יחד עם זאת, בעלת האתר מבהירה כי במקרים אשר אינם בשליטתה ו/או נובעים מכוח עליון, היא איננה מתחייבת כי האתר יתנהל כסדרו ללא כל הפרעה ו/או כי האתר ו/או המידע והנתונים אשר נאספו ו/או נמסרו כאמור לעיל יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה ו/או חדירה בלתי מורשית למאגרי המידע של בעלת האתר וכי ידוע למשתמש שבעלת האתר לא תישא באחריות בגין כל נזק ו/או אובדן, ישירים או עקיפים, מכל סוג שהוא, שנגרמו כתוצאה מכך, לרבות בשל פגיעה בפרטיות. 

    1. תהליך הרכישה והסליקה באתר, לרבות איסוף פרטי האשראי הנמסרים על-ידי המשתמש והשימוש בהם לצורך השלמת רכישה מבוצעים על-ידי משולם מבית GROW (“ספק שירותי סליקה”). מובהר, כי פרטי כרטיס האשראי שנמסרים על-ידי המשתמש לשם רכישה אינם נשמרים אצל בעלת האתר ובמאגרי המידע שלה, אלא נשמרים אצל ספק שירותי הסליקה.    1. אנו עשויים לשמור מידע הנוגע אליך כל עוד הוא נדרש באופן סביר לצורך המטרה או המטרות שלשמן אותו מידע נאסף או נוצר על ידינו (כמפורט בסעיף ‏2), הכול בהתאם למדיניות שמירת המידע שלנו ובכפוף לדרישות הדין. אלא אם נקבע אחרת בדין, איננו מחויבים להחזיק במידע שלך לפרק זמן קצוב כלשהו, ונהיה רשאים למחוק אותו באופן מאובטח בכל עת ומכל סיבה שהיא.


    1. כיצד אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות ניטור?

    1. קובץ “Cookie” הוא קובץ טקסט קטן המאוחסן על דפדפן המכשיר שלך כשאתה מבקר באתרי אינטרנט, ומאפשר לאסוף נתונים לגבי הרגלי הגלישה שלך. חלק מקבצי ה-Cookies  יוסרו מהמכשיר שלך כשתעזוב את האתר או תסגור את הדפדפן, ואחרים יישמרו בזיכרון המכשיר שלך. אנו משתמשים בשני הסוגים.

    2. האתר משתמש בקבצי Cookies  , פיקסלים, מזהים אנונימיים וטכנולוגיות ניטור אחרות לצורך איסוף נתונים על משך הביקור שלך, הדפים שבהם ביקרת ומהיכן הגעת לאתרינו, הרגלי הגלישה שלך, פרטי ספק האינטרנט שלך, כתובת IP, מיקום כללי של המכשיר וכיוצא באלה.

    3. נתונים אלה נאספים כדי לסייע לנו להפעיל את אתרי Top Studio לאבטח אותם ולהבטיח את פעילותם התקינה; לנטר, להעריך ולנתח את תפקוד אתרי Top Studio לטייב ולשפר אותם; ליצור עבורך חווית גלישה מותאמת אישית; להעריך את ביצועי פעילויות השיווק והפרסום שלנו; וכן להציג לך תכנים שיווקיים מותאמים אישית, לרבות באתרים ושירותים של צדדים שלישיים; הכול למטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו.

    4. רוב הדפדפנים מאפשרים לכם לשלוט בקבציCookies , כולל בחירה אם לקבל או לדחות קבצים כאלה ואם להסיר קבצים קיימים. באפשרותך להגדיר ברוב הדפדפנים שברצונך לקבל עדכון בגין כל קובץ Cookie  או שקבצים כאמור ייחסמו באופן זמני או קבוע. חסימה או מחיקת Cookies עשויה לפגוע בחוויית הגלישה באתר.

    5. האתר עושה שימוש או שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש בטכנולוגיה הידועה בשם “פיקסל”. הפיקסל הוא רכיב תוכנה המותקן באתר, המאפשר איתור של פרופיל המשתמש שגלש באתר בפלטפורמות המנוהלות ע”יMETA  לשם הצגת פרסום למשתמש, בעת שהייתו בפלטפורמות אלה. איתור זה, וכן הצגת הפרסום, מבוצעים ע”י META , בהתאם לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלה.


    1. איך ניתן לממש את זכויותיך ביחס למידע

    1. אם ברצונך לממש את זכויותיך לפי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א- לעיין במידע הנוגע אליך ששמור אצלנו, ובמקרה המתאים לבקש שנתקן מידע כאמור, באפשרותך לעשות כן באמצעות שליחת הודעת WhatsApp לטלפון 0552783552. במקרה הצורך, ייתכן שנבקש ממך למסור פרטים ומסמכים נוספים כדי שנוכל לאמת את זהותך וליצור איתך על קשר.

    2. לתשומת לבך, הזכויות שהדין מקנה לך במידע שנוגע אליך אינן מוחלטות. בהתאם, ייתכנו מצבים שבהם נהיה רשאים או מחויבים לסרב לספק לך את המידע המבוקש, כולו או חלקו, בצירוף נימוקים כנדרש לפי דין.

    3. ההוראות הכלליות שבתקנון האתר, כמו גם כל הוראה אחרת, יחולו על האמור במדיניות פרטיות זו – לרבות ומבלי לגרוע באשר לגבולות אחריות, התיישנות, סמכות שיפוט וברירת דין.   

    אם יש לך הערות או שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו או לפרטיותך במידע ששמור אצלנו, אם יש לך חששות בעניין זה או שברצונך להגיש תלונה בנוגע לכך, באפשרותך ליצור קשר עם בעלת האתר באמצעות שליחת הודעת WhatsApp לטלפון 0552783552.